Огромная База Информации о Велотуризме : Нитки Маршрутов; Выбор Велосипеда;
Поход Выходного Дня; Подготовкa к Сложным Похода; Тонкости Многодневных Походов; Массовые Мероприятия; и Многое Другое!

Оформление спортивных велопоходов

Оформлення спортивних велопоходів!

Пропозиція всім бажаючим зафіксувати свої походи та мати конкретне відношення до спорту навіть до отримання розрядів зі спортивного туризму.

Маршрутно-кваліфікаційною комісією (МКК) міста Києва було прийнято рішення в тестовому режимі надати можливість велосипедним туристам оформлювати заявки (а після подавати звіти) на проведення спортивних туристських походів через Інтернет мережу.

Оформлюються заявки "першої", "другої" та "третьої" категорій складності.

Що для цього необхідно?

1. Роздрукувати та заповнити маршрутну книжку у відповідності до наведеного нижче зразку.

- Форма маршрутної книжки спортивного туристського походу (заповнена)
- Форма маршрутної книжки спортивного туристського походу

2. Відсканувати заповнену маршрутну книжку та додати до листа документи:

- для походу "першої" категорії складності додається залікова довідка керівника - "участь у поході "першої" категорії складності".

- для походу "другої" категорії складності додається залікова довідка керівника - "керівництво у поході "першої" категорії складності", учасникам - "участь у поході "першої" категорії складності"*.

- для походу "третьої" категорії складності додається залікова довідка керівника - "керівництво у поході "другої" категорії складності", учасникам - "участь у поході "другої" категорії складності"*.

* - відповідно до правил дозволяється приймати участь у поході 30% учасників, які мають досвід категорією нижче (Пояснення: похід "третьої" категорії складності у складі 10 учасників, з них допускаються 3 учасники, що мають лише довідки - "участь у поході "першої" категорії складності").

Для учасників та керівникам груп що реєструвалися в київський МКК та пройшли в 2010-му році "першу" категорію складності при поданні заявки на похід "другої" категорії складності документи про залік походу "першої" категорії складності подавати не потрібно.

Для учасників та керівникам груп що реєструвалися в київський МКК та пройшли в 2010-му році "другу" категорію складності при поданні заявки на похід "третьої" категорії складності документи про залік походу "другої" категорії складності подавати не потрібно.

3. Відскановані заповнені маршрутні документи (маршрутна книжка та залікові довідки) потрібно відправити до розгляду їх відповідності правил, внесенню до загального реєстру, присвоєння номеру на електронну адресу: fstk@ukr.net

4. Отримати підтвердження від МКК про надходження заявки, та отримати дозвіл на проведення даного похода у разі відповідності наданих документів.

У разі коли є необхідність отримати печатку Федерації на маршрутній книжці до початку походу, необхідна особиста зустріч керівника з представниками МКК. Про таку необхідність потрібно зазначати в листі, та оговорювати терміни зустрічі.

5. Після походу потрібно надати в електронному вигляді звіт про спортивний туристський похід. Для "першої" та "другої" категорій складності звіт подається у вигляді фотоматеріалів, що підтверджують проходження даного походу, та коротке пояснення про проведення подорожі враховуючі деякі особливості, складнощі та висновки. Для "третьої" категорії складності подається текстовий звіт, що оформлюється у відповідності до правил.

Текстовий звіт зручно розміщувати на відповідному велосипедному формі - http://velocity.kiev.ua у розділі "Отчеты и очерки" необхідно створити тему даного походу.

6. Керівник отримує залікові довідки про керівництво та участь:
а) Заповнює та роздруковує згідно зразку.
б) В узгоджений час, про який попередньо домовившись з МКК отримує підпис голови та печатку на залікових довідках.


Copyright © 2006 by VeloTur.Kiev.Ua
При полном или частном копировании ссылка на сайт обязательна.